AGRİ FULHUM % 40  Humik Fulvik Asit   
 
AGRİ FULHUM % 40 Humik Fulvik Asit Köklenme Teşekkülü İçin

Damıtma yöntemi ile elde edilen % 40 lik sıvı hümik asittir.Özellikle fide dikimlerinden sonra köklendirici olarak topraktan uygulanır.Her dönem uygulanma özelliğine sahiptir.Damlama sulama yöntemi ile rahatlıkla kullanılır ve kesinlikle tıkama yapmaz.

For agri fulhum % 40 Humic Fulvic Acid Rooting Organization

40 % fluid obtained with distillation method is Humic Acid. It is applied from soil especially after seedling planting as rooting. It may be applied in all periods. It is easily used with dropping irrigation method and it never cause blockage.
 
       
    NOOF  
 
NOOF (Organik Madde+N+K+Aminoasit+Enzim+Humik ve Fulvik Asit+Organik Carbon içerir)


NOOF; bitkiyi kökten uca koruyarak büyütmektedir. Hızlı büyüme, fazla çiçeklenme, hastalıklara karşı direnç, iyi bir kök ve gövde yapısına sahip olması için gerekli besin maddeleri bünyesinde toplanmıştır. İçeriğindeki organik madde, N ve K2O, aminoasit, çeşitli enzimler, humik ve fulvik asitler içeren mükemmel bir besleme özelliği taşıyan NOOF; bitkiyi kökten uca koruyarak büyütmektedir. Hızlı büyüme, fazla çiçeklenme, hastalıklara karşı direnç, iyi bir kök ve gövde yapısına sahip olması için gerekli besin maddeleri bünyesinde toplanmıştır. Toprağın biyolojik etkinliği artırır. İçerdiği yüksek aminoasit ve enzimler sayesinde bakterilerin faaliyetlerini artırır ve besinlerin emilimini sağlar. Tuzlu topraklarda kullanılması, yüksek miktarda organik madde içermesinden dolayı özellikle tavsiye edilir. Transplantasyon ve fırtına sonrası veya uzun süren kuraklık vb gibi dönemler sonucunda bitki strese girdiğinde kullanılması verim açısından önemlidir. Yüksek organik besin içeriğiyle topraktaki faydalı mikroorganizmaların çoğalmasını teşvik eder. Faydalı mikroorganizmaları artırdığı için patojen (kök hastalıklarına yol açan) mikroorganizmaları baskı altında tutar ve böylece bitkiyi kök hastalıklarından korur. Toprağın yapısını, porozitesini ve yoğunluğunu iyileştirir, bu sayede bitki kökleri toprak içinde kolayca yayılır. Toprağın su tutma kapasitesinin artırır dolayısıyla kuraklığa karşı direç artar ve sulama maliyeti azalır.

NOOF (It includes organic material + N + K + Amino acid + Enzyme + Humic and Fulvic Acid +Organic Carbon)

NOOF grows plant by protecting from root to end. It has fast growing, resistance against diseases, necessary nutrition materials for a good root and body structure within its body. The organic material in composition has a perfect nutrition feature including N and K20 amino acid, various enzymes, humic and fulvic acids. NOOF grows plant by protecting from root to end. It has fast growing, resistance against diseases, necessary nutrition materials for a good root and body structure within its body. It increases the biologic activity of the soil, thanks to high amino acids and enzymes; it increases activities of bacteria and enables absorption of nutrition. It is especially recommended to be used in salty soils due to its high ratio of organic material composition. When the plant is in stress after transplantation and storm or long lasting draught etc., the usage of product is crucial in means of productivity. It encourages multiplication of beneficial microorganisms in soil with its highly organic nutrition composition. Since it increases beneficial microorganisms, it keeps pathogen (causing root diseases) microorganisms under pressure and it protects the plant from root diseases. It amends the structure, porosity and density of soil. Thus plant roots are easily spread. It increases water holding capacity of soil and therefore the resistance against draught is increased and irrigation costs are decreased.
 
       
    AGRİPLEX  
 
Azotlu Sıvı Organik Gübre

Tamamen bitkisel kaynaklı bir ürün olup , yüksek organik madde içeriği sayesinde yararlı mikro organizmalarının popülasyonu arttırdığı gibi toprakta ki organik madde miktarını yükseltir.Her dönem yapraktan ve topraktan kullanılabilir. YAPRAK UYGULAMA: 100 LT SUYA 200-300 CC DAMLAMADAN 2-4 LT UYGULANIR

Nitrogen Fluid Organic Fertilizer

It is completely herbal sourced product and thanks to its high organic material composition, it increases population of beneficial microorganisms and increases organic material amount in soil. It may be used from leave and soil in each period.
 
       
    AGRI-POWER  Sıvı Organik Gübre  
 
Sıvı Organik Gübre

Garanti Edilen İçerik   : % (w/w)
Toplam Organik Madde   : % 30
Organik Azot [N] : % 1
Suda Çözünür Potasyum Oksit [K2O] : % 7
pH Aralığı   : % 5-7

• AGRI-POWER bitkinin gelişimi boyunca ihtiyaç duyduğu iz element ihtiyacının tamamını karşılayabilecek bir üründür.
• AGRI-POWER'ın içindeki multivitamin, multienzim ve organik asiteler sayesinde topraktan ve yapraktan en rahat ve en hızlı şekilde alınabilir haline getirilmiştir.
• AGRI-POWER sıvı organımineral yapıda olup toprakta faydalı mikroorganizma popülasyonunu artırarak özellikle kireçli ve tuzlu topraklarda bitki besi elementinin alımını artırır.İklim koşullarının kötü gittiği devrelerde bitkinin süper kalite kalitede verim vermesini garanti ettiği gibi, toprağın organik maddelerce zenginleşmesini sağlayarak yorgun toprakların canlanması işlevini görür.Toprağa verilmesiyle kök gelişimini sağlayıp mevcut mikro biyolojik florayı hareketlendirir ve bitkinin muntazam gelişmesini sağlar

İklim şartlarından kaynaklanan Don,Kırağı vb.. karşı Agri power kullanınız. Yabancı Ot ilaçlarından yanmalarda özellikle AgriPower kullanınız. Kök ve Yeşil Aksam gelişimi zayıf ise Agri Power kullanınız. Yapraktan uygulamalarda 100 litre suya 250 cc veya dönüme 250 cc olarak uygulayınız. Yağmurlama ve damlamadan dönüme 1-2 litre uygulayınız.


UYGULAMA DOZU VE ŞEKLİ
Kullanım Alanı K. Şekli Doz Kullanım Dönemi
Sebzeler (Domates, Biber, Patlıcan, Marul, Lahana, Hıyar) Yapraktan 250-300 cc / 100lt su Dikimden iki hafta sonra ilk uygulama yapılarak son hasat dönemine kadar 10 gün aralıklarla sürdürülür.
Topraktan 2-4 kg / da Dikimden iki hafta sonra ilk uygulama yapılarak son hasat dönemine kadar 10 gün aralıklarla sürdürülür.
Narenciye Yapraktan 250-300 cc / 100lt su Meyve tutumundan itibaren, meyve normal iriliğine ulaşıncaya kadar 3-4 uygulama yapılır
Topraktan 3-4 kg / da Çiçek gözlerinin kabarmaya başladığı dönemde ve hasat döneminde 1 ay öncesine kadar 20-25 gün aralıklarla yapılır.
Meyve Ağaçları( Elma, Armut, Kiraz, Şeftali, Nar) Yapraktan 300 cc / 100lt su Yaprak oluşumundan hasat dönemine kadar
Topraktan 3 kg / da Bitkilerin toprağa saçıldığı dönemden hasat dönemine kadar
Tarla Bitkileri Yapraktan 250-300 cc / 100lt su Yabancı ot ilaçları ile birlikte uygulanır.
Topraktan 3-4 kg / da Her sulama suyu ile birlikte
Çiçeklerde Yapraktan 150-200 cc / 100lt su Yetiştirme döneminden hasat dönemine kadar
Topraktan 3-4 kg / da Yetiştirme dönemi boyunca 10 gün aralıklarla
Çim Alanlarında Topraktan 2-3 kg / da Yetiştirme dönemi boyunca 2 kez
Bağ Yapraktan 250-300 cc / 100lt su Yaprakların oluşumundan koruk dönemi sonuna kadar
Topraktan 3-4 kg / da Yaprakların oluşumundan hasat dönemi sonuna kadar
Muz Topraktan 2-5kg /da Meyve oluşumu döneminden itibaren

 
       
    BORSİYOS SIVI DENİZ YOSUNU  
 
- Deniz yosunu bitkilerde klorofil oluşumunu hızlandırarak yeşil aksamın iyi gelişerek artmasını, bu nedenden dolayı daha fazla karbonhidrat, protein vb. maddelerin sentezlenmesini sağlar.
- Bitkilerde kuvvetli kök gelişmesini sağlayarak, bitkilerin topraktan daha fazla besin maddesi ve su alımına etki eder. Sağlıklı bir gelişim sağlar.- Suda çözünebilir inorganik gübreleri kök bölgesinde depolar ve bitkinin ihtiyacı oldukça bunları serbest bırakır.
- Gübre makro ve mikro besin elementlerinin toprakta dengeli olarak ve uzun süreli alınmasını sağlayarak verimi yükseltmekte kaliteyi de arttırmaktadır.
- Organik gübre tohumda çimlenmeyi hızlandırır. Bitkinin hayatta kalabilme yeteneğini arttırmada yardımcı olur. Fidelerin daha hızlı ve aynı zamanda daha kuvvetli gelişmelerini sağlar.
- Yararlı toprak mikroorganizmaların gelişmeleri ve çoğalmaları üzerinde uyarıcı etki yapar. Bunların topraktaki miktarını ve aktivitelerini arttırır.
- Deniz yosunu gübre tarım ilaçlarının etkilerinin % 25 oranında arttırır.
- Bitkilerin on, kuraklık, yetersiz güneş, aşırı su, aşırı sıcak ve soğuk gibi çevresel stres kaynaklarına karşı dayanımını sağlar.

Uyarı : Deniz yosunu gübresi çocuklardan uzak tutulmalıdır ve çocukların bulunduğu bir ortamda muhafaza edilmemelidir. Deniz yosunu gübresi uygulaması esnasında bir şey yenilip içilmemeli, deri ve göz temasına karşı önlem alınarak koruyucu kıyafet kullanılmalıdır. Organik gübre buharı teneffüs edilmemelidir.


YAPRAK UYGULAMASI
ÜRÜN TAVSİYE EDİLEN DOZ UYGULAMA ARALIĞI (GÜN)
Arpa, Buğday ve Diğer Serin İklim Tahılları 200 - 300 gr/da 10 - 15
Mısır, Şeker pancarı, Ayçiçeği, Patates, Fasulye, Bezelye, Pamuk 150 - 300 gr/da 10 - 15
Domates, Biber, Kabak, Hıyar, Kavun, Karpuz, Havuç Açıkta 200-350 gr/100 lt su 10 - 15
Turunçgiller, Elma, Şeftali, Kiraz, Bağ, Zeytin, Fındık, Antep Fıstığı, Ceviz 200-350 gr/100 lt su 15 - 20


 
       
    AGRI-Fer  
 
Garanti Edilen İçerik   : % (w/w)
Organik Madde   : % 35
Toplam Azot [N] : % 8
Organik Azot [N] : % 0.5
Suda Çözünür Demir [Fe] : % 4
pH Aralığı   : % 1-3
Çözünürlük : Üretimde kullanılan organik hammadde kaynağı şilempedir.


Agri Fer son teknoloji ile geliştirilmiş demir esaslı bir formüldür. Arttırılmış sağlık ve konsantrasyon demir molekülleri yüksek oranlarda yapraklara etki yapmaktadır. Nemlendirici maddeler sayesinde yapraklarda yüksek oranda nemlenme ve yapışma taşıyıcı maddeler sayesinde, arttırılmış nüfus etme ve yer değiştirme mevcuttur. Bu sayede Agri-Fer demir elementini doğrudan hücrelerin iç kısmına nüfus ettirmektedir. Bunun dışında bitki etkili yapıdaki demir miktarı ile en iy mahsulü ve gelişmeyi gösterecek şekilde klorofil fotosentezi gerçekleştirecek duruma gelmektedir.

UYGULAMA DOZU VE ŞEKLİ

Bitkiler

Yapraktan Uygulama

Damlama Sulama Uygulama

Açık Alan Sebzeciliği
Sera Sebzeciliği 
Yaprağı Yenen Sebzeler
Y. Çekirdekli Meyveler
S. Çekirdekli Meyveler
Bağlarda 
Narenciye, Zeytin Ağaçları
Hububat veEndüstri Bitkileri

100Litre suya 250-300CC
100Litre suya 200-250CC
100Litre suya 250-300CC
100Litre suya 200-250CC
100Litre suya 200-250CC
100Litre suya 150-200CC
100Litre suya 200-250CC
100Litre suya 300-350CC

TÜM BİTKİLERDE DÖNÜME 1-2 LİTRE


 
       
    AGRI-Cop Sistemik Sıvı Bakır  
 
Garanti Edilen İçerik   : % (w/w)
Toplam Organik Madde   : % 35
Toplam Azot [N] : % 8
Organik Azot [N] : % 0.5
Suda Çözünür Bakır [Cu] : % 4
pH Aralığı   : % 7,5-9,5
Üretimde kullanılan organik hammadde kaynağı şilempedir.
Çözünürlük:Suda tavsiye edilen konsantrasyonlarda çözünür ve hiçbir şekilde çökmez ve kalıntı bırakmaz.


AGRI-Cop Sistemik Sıvı Bakır Agri-Cop iz elementlere dayalı klorofil sentezi için katalizör görevi gören, çevreden kaynaklanan stres durumlarına ve bitki besin hastalıklarına karşı direnci arttıran bir gübredir. Agri-Cop formülasyon organik tandanslı dolgu maddesiyle bakırın birleşimi sonucu üretilmiş olup bitkilerde aşağıdaki sonucu sağlar. Agri-Cop bitkilerin biyo kimyasal aktivitelerini harekete geçirir. Agri-Cop bitkinin kendisine has olan direnç mekanizmasını kuvvetlendirerek hastalıklara karşı dayanıklılığını arttırır.(Mildiyö, Kök çürülükleri,Halkalı Leke Alternaria vb.. ) Agri-Cop bitkinin gelişimini ve büyümesini sağlar. Yaprak sararmalarını önler. Aminoasit sentezini destekleyerek verim ve kaliteyi arttırır.

UYGULAMA DOZU VE ŞEKLİ
Bitkiler Yapraktan Uygulama Damlama Sualama Uygulama
Açık Alan Sebzeciliği
Sera Sebzeciliği 
Yaprağı Yenen Sebzeler
Y. Çekirdekli Meyveler
S. Çekirdekli Meyveler
Bağlarda 
Narenciye, Zeytin Ağaçları
Hububat veEndüstri Bitkileri
100 litre suya 100-200 cc TÜM BİTKİLERDE DÖNÜME 1-2 LİTRE 

 
       
    AGRI-JEL (12-8-24)  
 
Garanti Edilen İçerik   : % (w/w)
Organik Madde   : % 35
Toplam Azot [N] : % 12
Organik Azot [N] : % 1
Toplam Fosfor Pentaoksit [P2O5] : % 8
Suda Çözünür Potasyum Oksit [K2O] : % 24>
pH Aralığı   : % 4.5-6.5
Çözünürlük: Suda tavsiye edilen konsantrasyonlarda çözünür ve hiçbir şekilde çökmez ve kalıntı bırakmaz.


AGRI-JEL (12-8-24)Organomineral Gübreler, NPK'lı Sıvı Orgamineral Gübre AGRI-JEL (12-8-24) yüksek derecede saflık ve çözünürlüğü olan, açık arazi ve seralarda damla sulama ile uygulamak için tasarlanmış, aynı zamanda yapraktan da uygulanabilen bir jel gübredir.Makro elementler arasındaki oran, bitkilerin orta ve son dönemlerine uygun olarak ihtiyaçları olan yüksek potasyumu karşılayacak düzeydedir ve meyve büyütmeye yarar.Azot, nitrat formundadır.Birleşimindeki kükürt ve asit, bitkilerin besin maddelerini maksimum alımını sağlarAGRI-JEL (12-8-24) kullanımı;daha kaliteli üretimi sağlamaya yardım etmekle birlikte, meyveye daha iyi renk verir.

UYGULAMA DOZU VE ŞEKLİ
Kullanım Alanı K. Şekli Doz Kullanım Dönemi
Sebzeler (Domates, Biber, Patlıcan, Marul, Lahana, Hıyar) Yapraktan 250-300 cc / 100lt su Dikimden iki hafta sonra ilk uygulama yapılarak son hasat dönemine kadar 10 gün aralıklarla sürdürülür.
Topraktan 2-4 kg / da Çiçek gözlerinin kabarmaya başladığı dönemde ve hasat döneminde 10 gün öncesine kadar 20-25 gün aralıklarla yapılır.
Narenciye ve Muz Yapraktan 250-300 cc / 100lt su Meyve tutumundan itibaren, meyve normal iriliğine ulaşıncaya kadar 3-4uygulama yapılır
Topraktan 3-4 kg / da Çiçek gözlerinin kabarmaya başladığı dönemde ve hasat döneminde 10 gün öncesine kadar 20-25 gün aralıklarla yapılır.
Meyve Ağaçları( Elma, Armut, Kiraz, Şeftali, Nar) Yapraktan 300 cc / 100lt su Yaprak oluşumundan hasat dönemine kadar
Topraktan 3 kg / da Bitkilerin toprağa saçıldığı dönemden hasat dönemine kadar
Tarla Bitkileri Yapraktan 250-300 cc / 100lt su Yabancı ot ilaçları ile birlikte uygulanır.
Topraktan 3-4 kg / da Her sulama suyu ile birlikte
Çim Alanlarında Topraktan 2-3 kg / da Sezon boyunca3-4 uygulama yapılır
Çilek ve Kesme Çiçekçilikte Yapraktan 150-200 cc / 100lt su Yetiştirme döneminden hasat dönemine kadar 10 gün aralıklarla
Topraktan 2-3 kg / da Yetiştirme dönemi boyunca 10 gün aralıklarla
Bağ Yapraktan 250-300 cc / 100lt su Yetiştirme döneminden hasat dönemine kadar 10 gün aralıklarla
Topraktan 3-4 kg / da Yetiştirme döneminden hasat dönemine kadar 10 gün aralıklarla

TÜM ÜRÜN DESENLERİNDE
Yapraktan 250-300 cc olarak uygulayınız. Yağmurlamadan dönüme 2 kg uygulayınız Damlamadan 2-3 kğ uygulayınız.

 
       
    AGRİ JEL 14-14-14 JEL GÜBRE  
 
Garanti Edilen İçerik   : % (w/w)
Organik Madde   : % 35
Toplam Azot [N] : % 14
Organik Azot [N] : % 1
Toplam Fosfor Pentaoksit [P2O5] : % 14
Suda Çözünür Potasyum Oksit [K2O] : % 14
pH Aralığı   : % 4.5-6.5
Çözünürlük: Suda tavsiye edilen konsantrasyonlarda çözünür ve hiçbir şekilde çökmez ve kalıntı bırakmaz.


AGRI-JEL (14-14-14) yüksek derecede saflık ve çözünürlüğü uygulamak için tasarlanmış, aynı zamanda yapraktan da uygulanabilen bir jel gübredir.Bitkilerin tüm negatif dönemleri boyunca ihtiyacı olan elementleri sağlamak için üretilmiş özel bir formulasyondur. Azot, nitrat, amonyum ve üre formundadır.Azot, fosfor, potasyum dengeli oluşu sayesinde ara biyolojik fonksiyonları olan döllenme, fotosentez ve meristematik gelişmeyi harekete geçirir.Formülasyonun asitik yapısı, besin maddelerini almasında kolaylık sağlar.

TÜM ÜRÜN DESENLERİNDE Yapraktan 250-300 cc olarak uygulayınız. Yağmurlamadan dönüme 2 kg uygulayınız Damlamadan 2-3 kg uygulayınız

 
       
    AGRI-ZIN  
 

Garanti Edilen İçerik   : % (w/w)
Organik Madde   : % 30
Toplam Azot [N] : % 8
Organik Azot [N] : % 0.5
Suda Çözünür Çinko [Zn] : % 11
pH Aralığı   :   6.5-8.5
Çözünürlük:Suda tavsiye edilen konsantrasyonlarda çözünür ve hiçbir şekilde çökmez ve kalıntı bırakmaz.


Neden AGRI-ZIN ?

Organomineral Gübreler, Azotlu Sıvı Organomineral GübreÜretim metodu sayesinde Agri-Zin formülü, çinkonun biyokimyasal fonksiyonlarını, özellikle fotosentez pekiştirebilen yüksek konsantrasyonlu ve kimyasal olarak saf bir ürün elde etmeyi mümkün kılar.Bitki yüzeyinin tümünün kaplanmasını sağlayarak stomaların ve üst derinin emme kabiliyetini arttırır. Elementlerin doku içerisinde hızlı taşınmasını sağlar. Bu formülün doğal moleküller yapısı, geleneksel şelatlarında nüfuz etmesini engelleyen, hücrelerin dış yüzeyi tarafından oluşturulan bariyerlerin ötesine geçebilmektir.Çinko eksikliklerinin giderilmesinin dışında oksin üretimini teşvik eder ve böylece hücrelerin büyümesine ve tohumların çinko eksikliği nedeniyle oluşan düzensizlikleri ve özellikle aşağıdakileri engeller ve giderir. Tüm ürün desenlerinde; Uygulama Dozları Yaprak uygulamalarında 100 Litre suya 150-200 cc Damlamadan ve Yağmurlamadan dönüme 1-2 litre
1
       
    AMİNOSİT BİTKİSEL MENŞEİLİ SIVI AMİNOASİT  
 
STRES FAKTÖRLERİ
SU kuraklık veya çok su verme
SICAKLIK çok düşük veya yüksek sıcaklık
NİSBİ NEM çok düşük
DOLU-DON-RÜZGAR Su ve topraktaki tuz oranının yüksek olması
KÜLTÜREL YÖNTEMLER Şaşırtma, budama, uç alma, yaprak alma
FENOLOJİK DEĞİŞİKLİKLER Çiçeklenme başlangıcı, Meyve Başlangıcı


AMİNOSİT - Bitkinin vegatif büyüme başlangıcında - Çiçeklenme ve taç yapraklarının dökümünde - Meyve gelişimi döneminde olmak üzere 2 ile 4 defa kullanılır. Ayrıca bitkide stres olan her dönemde kullanılır.

Aminoasiti ne zaman kullanırız : Bitkide stres olduğu dönemlerde;

TÜM ÜRÜN DESENLERİNDE Yapraktan 50-100 cc olarak uygulayınız. Yağmurlamadan dönüme 1 Lt uygulayınız Damlamadan 1-2 Lt uygulayınız
 
       
    AMİNOPLUS BİTKİSEL MENŞEİLİ AMİNOASİT İÇEREN KATI GÜBRE  
 
Tamamen bitkisel kaynaklı olan ürünümüz özellikle bitkilerin strese girdikleri dönemlerde kullanılırsa çok güzel neticeler vermektedir.Hem yapraktan hem de topraktan uygulama yapılabilir.Amino asitler havanın soğuk olduğu dönemlerde bitkilerin dondan en az zararı görmelerini sağlarlar.Yaprak gübrelerinin içine karıştırılarak uygulanması çok daha etkili olur çünkü gübrelerin bitki içine taşınmasını sağlar. Ürün tamamen bitki menşeli olduğu için organik gübre sınıfına girmektedir.

UYGULAMA DOZU : YAPRAKTAN 100 LİTRE SUYA VEYA DÖNÜME 50-100 GR DAMLAMADAN İSE DÖNÜME 400 GR OLARAK TAVSİYE EDİLİR.
 
       
Anasayfa Hakkımızda Biz Sizi Arayalım Ürünler İletişim